Internet Explorer heeft al jaren een reputatie voor het niet goed ondersteunen van webtechnieken.
Voor een betere ervaring kunt u gebruik maken van een alternatieve internet browser zoals Google Chrome, Firefox, Safari of Opera.
Zie hier voor meer informatie.

Wedstrijden

Weeknummer 08: 22 Feb, 2018

Datum Zaal/Veld Thuis Uit Adres Veld Officials

Reguliere competitie
19:30
ZaalvoetbalCreil 1SC Emmeloord 7Toernooihal (CREIL)Toernooihal veld 1A. (Anand) Mangroelal (Scheidsrechter)
20:30
ZaalvoetbalSC Emmeloord 1WMC 1/ EP De TrefferBosbadhal (EMMELOORD)Bosbadhal veld 1L.W. (Willem) Griek (Secretaris AV), W. (Jan) Langendonk (Scheidsrechter)
za 24 feb 09:30 VeldvoetbalBant JO13-1GSC Emmeloord JO13-4Sportpark De Akkers veld 2
za 24 feb 12:00 VeldvoetbalMSC/Amslod JO19-1SC Emmeloord JO19-1Sportpark Ezingeveld 7 MSCL.A.H. (Robert) Koopmans (Scheidsrechter)
za 24 feb 12:30 VeldvoetbalEmmeloord SC VR2 | kleedkamer: ThuisFC Oldemarkt VR1 | kleedkamer: GastenSportpark ErvenbosVeld 1
zo 25 feb 10:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 9Nieuweschoot 4Sportpark ErvenbosErvenbos veld 3Post, P (Peter)
zo 25 feb 11:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 2V.V. Heerenveen 2Sportpark ErvenbosErvenbos veld 1B. (Berend) Mulder (Scheidsrechter)
zo 25 feb 11:00 VeldvoetbalSC Joure 4SC Emmeloord 11Sportpark de Hege Simmerdykveld 2Vries (Joure), J. (Jan) de, Feenstra, A. (Anne)
zo 25 feb 12:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 7SWZ Boso Sneek 3Sportpark ErvenbosErvenbos veld 3Zwemer, C. (Cor)
zo 25 feb 12:00 VeldvoetbalFC Oldemarkt 2SC Emmeloord 3Sportpark Oldemarktveld 2
zo 25 feb 12:00 VeldvoetbalAkkrum 4SC Emmeloord 6Sportpark De Meineveld B
zo 25 feb 14:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 1Beilen 1Sportpark ErvenbosErvenbos veld 1J.M. (Jasper) Ottens (Scheidsrechter)
zo 25 feb 14:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 5MSC/Amslod 2Sportpark ErvenbosErvenbos veld 3Bartels, JB (Jeroen)
wo 28 feb 19:10 ZaalvoetbalSC Emmeloord 7Creil 1Bosbadhal (EMMELOORD)Bosbadhal veld 1H.A.C. (Harold) Basstra (Scheidsrechter)
wo 28 feb 20:00 ZaalvoetbalEspel 1SC Emmeloord 9Toernooihal (CREIL)Toernooihal veld 1H.F. (Henk) Boland (Scheidsrechter)
wo 28 feb 20:05 ZaalvoetbalSC Emmeloord 6Tollebeek 1Bosbadhal (EMMELOORD)Bosbadhal veld 1H.A.C. (Harold) Basstra (Scheidsrechter)
vr 2 mrt 20:30 ZaalvoetbalSC Emmeloord 1Futsal Delfzijl / KBM 1Bosbadhal (EMMELOORD)Bosbadhal veld 1E. (Erwin) Draaijer (Scheidsrechter), H.F. (Henk) Boland (Secretaris AV)
za 3 mrt 10:30 VeldvoetbalSC Emmeloord VR1VVAK VR1Sportpark ErvenbosErvenbos veld 1
za 3 mrt 13:30 VeldvoetbalST RKO/Creil VR1Emmeloord SC VR2Sportpark De Trefferveld 1Nell, P. (Pascal)
zo 4 mrt 10:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 9RKO 3Sportpark ErvenbosErvenbos veld 1
zo 4 mrt 10:00 VeldvoetbalJubbega 3SC Emmeloord 4Sportpark 't Heidefjildveld 5Koopmans, U
zo 4 mrt 10:00 VeldvoetbalScheerwolde 2SC Emmeloord 8Sportpark v.v. Scheerwolde veld 1
zo 4 mrt 10:30 VeldvoetbalSWZ Boso Sneek 3SC Emmeloord 6Sportpark vv Sneek Wit-Zwart veld 3
zo 4 mrt 10:30 VeldvoetbalKuinre 3SC Emmeloord 11Sportpark Havendijk veld 1
zo 4 mrt 12:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 3Udiros 2Sportpark ErvenbosErvenbos veld 1
zo 4 mrt 12:00 VeldvoetbalSteenwijkerwold 4 | kleedkamer: 1SC Emmeloord 10 | kleedkamer: 2Sportpark Steenwijkwoldveld 3
zo 4 mrt 12:30 VeldvoetbalSC Joure 2SC Emmeloord 7Sportpark de Hege Simmerdykveld 2Brattinga, S. (Sjoerd), Feenstra, A. (Anne)
zo 4 mrt 14:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 5V.V. Heerenveen 3Sportpark ErvenbosErvenbos veld 1Ismaque, M. (Ronnie)
zo 4 mrt 14:00 VeldvoetbalValthermond 1SC Emmeloord 1Sportpark De Meent veld 2H. (Harm) van Schepen (Scheidsrechter)
wo 7 mrt 19:05 ZaalvoetbalCreil 1SC Emmeloord 9Toernooihal (CREIL)Toernooihal veld 1L.W. (Willem) Griek (Scheidsrechter)
wo 7 mrt 19:10 ZaalvoetbalSC Emmeloord 3Workum 3Bosbadhal (EMMELOORD)Bosbadhal veld 1H.F. (Henk) Boland (Scheidsrechter)
wo 7 mrt 20:00 ZaalvoetbalTollebeek 1SC Emmeloord 5Toernooihal (CREIL)Toernooihal veld 1L.W. (Willem) Griek (Scheidsrechter)
wo 7 mrt 20:05 ZaalvoetbalSC Emmeloord 6SC Emmeloord 6Bosbadhal (EMMELOORD)Bosbadhal veld 1H.F. (Henk) Boland (Scheidsrechter)
vr 9 mrt 20:00 ZaalvoetbalReal Camaradas 1SC Emmeloord 1Quick Silver S (ZUIDHORN)Quick Silver S veld 1A (Albert) de Vries (Scheidsrechter), E.H.M. (Erwin) Denissen (Secretaris AV)
za 10 mrt 08:45 VeldvoetbalSC Emmeloord JO9-1 | kleedkamer: 5Balk JO9-1 | kleedkamer: 6Sportpark ErvenbosVeld 3A
za 10 mrt 08:45 VeldvoetbalSC Emmeloord JO13-1 | kleedkamer: ThuisSC Rouveen JO13-1 | kleedkamer: GastenSportpark ErvenbosVeld 1Buitenhuis, J. (Jasper)
za 10 mrt 08:45 VeldvoetbalSC Emmeloord JO9-3 | kleedkamer: 5Meppel FC JO9-5G | kleedkamer: 6Sportpark ErvenbosVeld 3B
za 10 mrt 08:45 VeldvoetbalFlevo Boys JO13-7SC Emmeloord JO13-3Sportpark Ervenbosveld 3
za 10 mrt 09:00 VeldvoetbalSC Emmeloord JO15-1 | kleedkamer: 1Alcides JO15-2 | kleedkamer: 2Sportpark ErvenbosVeld 2Adema, I.J. (Ingmar), Aar, N. (Nordin) van der
za 10 mrt 09:00 VeldvoetbalNagele JO9-1GSC Emmeloord JO9-4Sportpark v.v. Nagele veld 3
za 10 mrt 09:00 VeldvoetbalSJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1SC Emmeloord JO9-2Sportpark It Joo veld 1
za 10 mrt 09:00 VeldvoetbalBalk JO11-3SC Emmeloord JO11-3Sportpark De Wilgenveld 2
za 10 mrt 09:30 VeldvoetbalSC Emmeloord JO7-2SC Emmeloord JO11-3Sportpark vv Tollebeek veld 2
za 10 mrt 09:45 VeldvoetbalVENO JO7-1SC Emmeloord JO11-3Sportpark vv Tollebeek veld 2
za 10 mrt 10:00 VeldvoetbalSC Emmeloord JO7-2SC Emmeloord JO11-3Sportpark vv Tollebeek veld 2
za 10 mrt 10:00 VeldvoetbalEns JO11-2GSC Emmeloord JO11-2Sportpark De Seidelhorstveld 2
za 10 mrt 10:15 VeldvoetbalBalk JO11-4SC Emmeloord JO11-5Sportpark De Wilgenveld 3
za 10 mrt 10:30 VeldvoetbalSC Emmeloord JO17-1 | kleedkamer: 3S.C. Stiens JO17-1 | kleedkamer: 4Sportpark ErvenbosVeld 2
za 10 mrt 10:30 VeldvoetbalSC Emmeloord JO13-4 | kleedkamer: ThuisUrk JO13-7 | kleedkamer: GastenSportpark ErvenbosVeld 1
za 10 mrt 10:30 VeldvoetbalSC Emmeloord JO11-4 | kleedkamer: 5Nagele JO11-2 | kleedkamer: 6Sportpark ErvenbosVeld 3B
za 10 mrt 10:30 VeldvoetbalSC Emmeloord JO11-1 | kleedkamer: 5Urk JO11-3 | kleedkamer: 6Sportpark ErvenbosVeld 3A
za 10 mrt 10:30 VeldvoetbalFC Oldemarkt JO13-2SC Emmeloord JO13-2Sportpark Oldemarktveld 2
za 10 mrt 11:00 VeldvoetbalSC Emmeloord JO7-1SVM JO7-1Sportpark Creilveld 2
za 10 mrt 11:15 VeldvoetbalNagele JO17-1GSC Emmeloord JO17-2Sportpark v.v. Nageleveld 2
za 10 mrt 11:15 VeldvoetbalTonego JO7-1SC Emmeloord JO7-1Sportpark Creilveld 2
za 10 mrt 11:30 VeldvoetbalSC Emmeloord JO7-1Creil JO7-1Sportpark Creilveld 2
za 10 mrt 12:00 VeldvoetbalBalk JO17-4SC Emmeloord JO17-3Sportpark De Wilgenveld 2
za 10 mrt 12:00 VeldvoetbalBalk JO15-2SC Emmeloord JO15-2Sportpark 't Krudfjild veld 1
za 10 mrt 12:30 VeldvoetbalSC Emmeloord JO19-2 | kleedkamer: 1ST Balk/Sleat JO19-2 | kleedkamer: 2Sportpark ErvenbosVeld 1
za 10 mrt 12:30 VeldvoetbalSC Emmeloord JO19-1 | kleedkamer: 5Borger JO19-1 | kleedkamer: 6Sportpark ErvenbosVeld 2Mijnen, H. (Hans), Berende, E (Edwin)
za 10 mrt 13:00 VeldvoetbalOldemarkt FC VR1Emmeloord SC VR2Sportpark Oldemarktveld 2
za 10 mrt 15:30 VeldvoetbalSC Emmeloord VR1 | kleedkamer: ThuisOlympia'28 VR1 | kleedkamer: GastenSportpark ErvenbosVeld 1Kappers, L.J.A. (Luuk)
zo 11 mrt 10:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 8FC Oldemarkt 3Sportpark ErvenbosErvenbos veld 1
zo 11 mrt 10:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 11SWZ Boso Sneek 6Sportpark ErvenbosErvenbos veld 2
zo 11 mrt 10:30 VeldvoetbalVWC 2SC Emmeloord 5Sportpark Het Scheeneveldveld 2
zo 11 mrt 11:00 VeldvoetbalGRC Groningen 2SC Emmeloord 2Sportpark Corpus den Hoornveld 4 GRC
zo 11 mrt 11:00 VeldvoetbalJoure SC 4SC Emmeloord 9Sportpark de Hege Simmerdykveld 2Hof, G.J. (Gerrit), Feenstra, A. (Anne)
zo 11 mrt 11:45 VeldvoetbalAkkrum 4SC Emmeloord 7Sportpark De Meineveld B
zo 11 mrt 12:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 3Read Swart 2Sportpark ErvenbosErvenbos veld 2
zo 11 mrt 12:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 6Renado 3Sportpark ErvenbosErvenbos veld 3
zo 11 mrt 12:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 10VENO 3Sportpark ErvenbosErvenbos veld 1
zo 11 mrt 14:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 4De Blesse 2Sportpark ErvenbosErvenbos veld 3
zo 11 mrt 14:00 VeldvoetbalLemelerveld 1SC Emmeloord 1Sportpark Heideparkveld 1
wo 14 mrt 19:10 ZaalvoetbalSC Emmeloord 5Tonego 1Bosbadhal (EMMELOORD)Bosbadhal veld 1H.F. (Henk) Boland (Scheidsrechter)
wo 14 mrt 20:00 ZaalvoetbalTollebeek 1SC Emmeloord 9Toernooihal (CREIL)Toernooihal veld 1
wo 14 mrt 20:05 ZaalvoetbalSC Emmeloord 6Espel 1Bosbadhal (EMMELOORD)Bosbadhal veld 1H.F. (Henk) Boland (Scheidsrechter)
wo 14 mrt 21:00 ZaalvoetbalBlack Boys 6SC Emmeloord 3Sneker Sporthal (SNEEK)Sneker Sporthal veld 1G. (Gosse) de Jong (Scheidsrechter)
vr 16 mrt 20:30 ZaalvoetbalSC Emmeloord 1Futsal Cambuur 1Bosbadhal (EMMELOORD)Bosbadhal veld 1H.F. (Henk) Boland (Secretaris AV)
za 17 mrt 08:45 VeldvoetbalSC Emmeloord JO9-4RKO JO9-1GSportpark ErvenbosErvenbos veld 3
za 17 mrt 08:45 VeldvoetbalSC Emmeloord JO11-5SC Joure JO11-5Sportpark ErvenbosErvenbos veld 3
za 17 mrt 08:45 VeldvoetbalSC Emmeloord JO11-2Nagele JO11-1Sportpark ErvenbosErvenbos veld 2
za 17 mrt 08:45 VeldvoetbalSC Emmeloord JO11-3CVVO JO11-4Sportpark ErvenbosErvenbos veld 2
za 17 mrt 09:00 VeldvoetbalSC Emmeloord JO13-2Nagele JO13-1Sportpark ErvenbosErvenbos veld 1
za 17 mrt 09:00 VeldvoetbalSC Joure JO9-1SC Emmeloord JO9-1Sportpark de Hege Simmerdykveld 2
za 17 mrt 09:00 VeldvoetbalSVM JO15-2SC Emmeloord JO15-1Sportpark De Punt veld 3
za 17 mrt 09:00 VeldvoetbalVitesse'63 JO13-2GSC Emmeloord JO13-3Sportpark Vitesse veld 1
za 17 mrt 09:00 VeldvoetbalMSC/Amslod JO9-4GSC Emmeloord JO9-3Sportpark Ezingeveld 6 MSC
za 17 mrt 10:15 VeldvoetbalWolvega FC JO11-7GSC Emmeloord JO11-4Sportpark Molenwiekveld 4 A 7-tallen
za 17 mrt 10:15 VeldvoetbalOldeholtpade JO7-2SC Emmeloord JO11-4Sportpark Olpae veld 2
za 17 mrt 10:30 VeldvoetbalSC Emmeloord JO17-3V.V. Heerenveen JO17-5Sportpark ErvenbosErvenbos veld 2
za 17 mrt 10:30 VeldvoetbalSC Emmeloord JO15-2RKO JO15-1GSportpark ErvenbosErvenbos veld 1
za 17 mrt 10:30 VeldvoetbalSC Emmeloord JO7-2SC Emmeloord JO15-2Sportpark Olpae veld 2
za 17 mrt 10:30 VeldvoetbalFC Wolvega JO7-1SC Emmeloord JO7-1Sportpark ErvenbosErvenbos veld 3
za 17 mrt 10:45 VeldvoetbalMakkum JO13-1SC Emmeloord JO13-1Sportpark De Braakveld 1
za 17 mrt 10:45 VeldvoetbalTollebeek JO7-1SC Emmeloord JO13-1Sportpark Olpae veld 2
za 17 mrt 10:45 VeldvoetbalSVM JO7-1SC Emmeloord JO7-1Sportpark ErvenbosErvenbos veld 3
za 17 mrt 11:00 VeldvoetbalSC Emmeloord JO7-1Tonego JO7-1Sportpark ErvenbosErvenbos veld 3
za 17 mrt 11:15 VeldvoetbalCreil JO7-1SC Emmeloord JO7-1Sportpark ErvenbosErvenbos veld 3
za 17 mrt 11:20 VeldvoetbalCVVO JO19-2SC Emmeloord JO19-2Sportpark De Rienveld 3
za 17 mrt 11:50 VeldvoetbalCVVO JO11-1SC Emmeloord JO11-1Sportpark De Rienveld 1

Beker
zo 25 feb 11:00 VeldvoetbalFVC 3SC Emmeloord 10Sportpark Wiardaveld 5 FVC
zo 25 feb 14:00 VeldvoetbalSC Emmeloord 4SC Emmeloord 4Sportpark ErvenbosErvenbos veld 2Loveren, E.S. (Evander) van
di 27 feb 19:30 ZaalvoetbalWorkum 3SC Emmeloord 3Rolpeal, De (WORKUM)Rolpeal, De veld 1D (Douwe) Vaas (Scheidsrechter)

Weeknummer 08: 22 Feb, 2018