Internet Explorer heeft al jaren een reputatie voor het niet goed ondersteunen van webtechnieken.
Voor een betere ervaring kunt u gebruik maken van een alternatieve internet browser zoals Google Chrome, Firefox, Safari of Opera.
Zie hier voor meer informatie.

Wedstrijden

Weeknummer 11: 15 Mar, 2018

vs

Futsal Cambuur 1

Zaal
1101 Mannen Zaal (landelijk)
vs

RKO JO9-1G

Veld
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
vs

SC Joure JO11-5

Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
vs

Nagele JO11-1

Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
vs

CVVO JO11-4

Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
vs

Nagele JO13-1

Veld
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

SC Joure JO9-1

vs
Veld
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

SVM JO15-2

vs
Veld
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Vitesse'63 JO13-2G

vs
Veld
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

MSC/Amslod JO9-4G

vs
Veld
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Wolvega FC JO11-7G

vs
Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Oldeholtpade JO7-2

vs
Veld
0300 Onder 7 competitie (3e reeks)
vs

V.V. Heerenveen JO17-5

Veld
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
vs

RKO JO15-1G

Veld
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

SC Emmeloord JO7-2

vs
Veld
0300 Onder 7 competitie (3e reeks)

FC Wolvega JO7-1

vs
Veld
0300 Onder 7 competitie (3e reeks)

Makkum JO13-1

vs
Veld
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Tollebeek JO7-1

vs
Veld
0300 Onder 7 competitie (3e reeks)

SVM JO7-1

vs
Veld
0300 Onder 7 competitie (3e reeks)
vs

Tonego JO7-1

Veld
0300 Onder 7 competitie (3e reeks)

Creil JO7-1

vs
Veld
0300 Onder 7 competitie (3e reeks)

CVVO JO19-2

vs
Veld
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

CVVO JO11-1

vs
Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
vs

ST FC Meppel/Alcides VR2

Veld
216 Vrouwen Zaterdag
vs

ST Creil-Bant JO17-1

Veld
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

Nieuwleusen SV VR1

vs
Veld
212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)

SJO JVZ JO19-1

vs
Veld
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

FC Wolvega JO17-1

vs
Veld
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
vs

Lemmer 4

Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Dwingeloo 2

vs
Veld
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

RKO 3

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Blankenham 2

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Alcides 3

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Giethoorn 2

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

Be Quick 1887 2

Veld
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
vs

Lemmer 3

Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

VKW 1

Veld
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
vs

Black Boys 3

Veld
0519 Mannen Zondag reserve

RKO 1

vs
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
vs

Black Boys 6

Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
vs

Creil 1

Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie

Creil 1

vs
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie

G.S.F.V. Drs. Vijfje 1

vs
Zaal
1101 Mannen Zaal (landelijk)
vs

V.V. Heerenveen JO9-1

Veld
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
vs

Wolvega FC JO9-5G

Veld
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
vs

MKV'29 JO13-1

Veld
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
vs

Tonego JO11-1G

Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

d' Olde Veste'54 JO11-4

vs
Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
vs

Urk JO13-6

Veld
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Workum JO9-2

vs
Veld
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

ST IJVC/Blauwhuis JO11-2

vs
Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
vs

SVN'69 JO15-1

Veld
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
vs

Creil JO13-2

Veld
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
vs

Woudsend JO11-2

Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
vs

SJO EBC/Delfstrahuizen JO11-3G

Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Lemmer vv JO13-1

vs
Veld
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Urk JO15-7

vs
Veld
0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
vs

ONS Sneek JO19-2

Veld
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
vs

Urk JO17-2

Veld
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

FC Oldemarkt JO17-1

vs
Veld
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
vs

Steenwijkerwold VR1

Veld
212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)
vs

SVBO JO19-1

Veld
0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

MSC/Amslod VR1

vs
Veld
216 Vrouwen Zaterdag
vs

Kuinre 3

Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Aengwirden 2

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Germanicus 2

vs
Veld
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
vs

Mildam 2

Veld
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
vs

Steenwijker Boys 4

Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

RKO 2

Veld
0519 Mannen Zondag reserve

RKO 3

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

Oranje Zwart 3

Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

Jubbega 3

Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Raptim 1

vs
Veld
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
vs

V.V. Heeg 1

Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie

Ens 2

vs
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
vs

G.S.F.V. Drs. Vijfje 1

Zaal
1101 Mannen Zaal (landelijk)
vs

VENO JO11-3

Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
vs

RKO JO11-1G

Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

SJO RVC JO11-1

vs
Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Oldeholtpade JO9-1

vs
Veld
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Urk JO17-3

vs
Veld
0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
vs

RKO 3

Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

Hoogeveen 2

Veld
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Mildam 2

vs
Veld
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
vs

Giethoorn 2

Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

FC Kraggenburg 3

Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

Stadskanaal 1

Veld
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Langweer 1

vs
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
vs

Creil 1

Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
vs

Ens 2

Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie

V.V. Heerenveen JO11-4

vs
Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
vs

Creil JO9-1G

Veld
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
vs

FC Wolvega JO13-4

Veld
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Blokzijl JO9-1G

vs
Veld
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

SVM JO13-2

vs
Veld
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

SVM JO11-3

vs
Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Flevo Boys JO11-7

vs
Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Flevo Boys JO11-5

vs
Veld
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Weeknummer 11: 15 Mar, 2018