Internet Explorer heeft al jaren een reputatie voor het niet goed ondersteunen van webtechnieken.
Voor een betere ervaring kunt u gebruik maken van een alternatieve internet browser zoals Google Chrome, Firefox, Safari of Opera.
Zie hier voor meer informatie.

Wedstrijden

Weeknummer 38: 21 Sep, 2017

vs

Flamingo SC 1

Zaal
1101 Mannen Zaal (landelijk)

Wolvega FC JO9-6G

vs
Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Alcides JO13-3

vs
Veld
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Emmeloord SC JO9-5

vs
Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)
vs

Urk JO13-5

Veld
0255 Onder 13 competitie (najaar)
vs

Bant JO13-1G

Veld
0255 Onder 13 competitie (najaar)
vs

Oldeholtpade JO11-3

Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Oldemarkt FC JO9-1

vs
Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)

ST SJO RVC/Langweer JO15-2

vs
Veld
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Creil JO13-1

vs
Veld
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Nagele JO11-2

vs
Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)

ST VHK/SVBS'77 JO11-1

vs
Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)

QVC JO11-1

vs
Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)

CVVO JO9-2G

vs
Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)
vs

Meppel FC JO9-1

Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)
vs

RKO JO15-1G

Veld
0245 Onder 15 competitie (najaar)
vs

CVVO JO11-7M

Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Elim JO17-1

vs
Veld
0235 Onder 17 competitie (najaar)
vs

Tollebeek JO7-1

Veld
0307 Onder 7 competitie (1e fase)

Creil JO7-1

vs
Veld
0307 Onder 7 competitie (1e fase)

CVVO JO17-3

vs
Veld
0235 Onder 17 competitie (najaar)
vs

Espel JO7-1

Veld
0307 Onder 7 competitie (1e fase)

IJhorst VR1

vs
Veld
216 Vrouwen Zaterdag
vs

SJO WIJC JO17-1

Veld
0235 Onder 17 competitie (najaar)
vs

ST VHK/SVBS'77 JO19-2

Veld
0225 Onder 19 competitie (najaar)

DESZ VR1

vs
Veld
212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)
vs

Urk JO19-2

Veld
0225 Onder 19 competitie (najaar)
vs

Drachten 2

Veld
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
vs

Langweer 2

Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Gorredijk 3

vs
Veld
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Black Boys 3

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Lemmer 3

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Lemmer 4

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve
Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

LSC 1890 5

Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

Germanicus 1

Veld
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
vs

Alcides 3

Veld
0519 Mannen Zondag reserve
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
vs

Tollebeek 1

Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie

Espel 1

vs
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie

Ens 3

vs
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie

ST Ens/FC Kraggenburg VR2

vs
Veld
211 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)
vs

Langweer 1

Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
vs

ST Blokzijl/VENO VR3

Veld
211 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)

RKO VR2

vs
Veld
211 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)

Flevo Boys JO15-6

vs
Veld
0245 Onder 15 competitie (najaar)

Flevo Boys JO13-7

vs
Veld
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Meppel FC JO9-2G

vs
Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)
vs

Balk JO9-3

Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)
vs

Flevo Boys JO9-6

Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)
vs

Steenwijk JO13-1

Veld
0255 Onder 13 competitie (najaar)
vs

Bant JO11-2

Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)

VWC JO13-2G

vs
Veld
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Giethoorn JO11-1

vs
Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Creil JO9-2

vs
Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Bant JO11-1G

vs
Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Tollebeek JO7-1

vs
Veld
0307 Onder 7 competitie (1e fase)
vs

Tonego JO9-2G

Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)
vs

Urk JO15-4

Veld
0245 Onder 15 competitie (najaar)
vs

SJO EBC/Delfstrahuizen JO13-1d

Veld
0255 Onder 13 competitie (najaar)
vs

Flevo Boys JO11-7

Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)
vs

Creil JO7-1

Veld
0307 Onder 7 competitie (1e fase)

Espel JO7-1

vs
Veld
0307 Onder 7 competitie (1e fase)

Emmeloord SC JO17-3

vs
Veld
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Flevo Boys JO19-2

vs
Veld
0225 Onder 19 competitie (najaar)

Heerenveen JO17-3

vs
Veld
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Steenwijkerwold JO19-1

vs
Veld
0225 Onder 19 competitie (najaar)
vs

ST Beilen/Fit Boys VR1

Veld
212 Vrouwen Zaterdag (A-cat)
vs

MSC/Amslod JO17-2

Veld
0235 Onder 17 competitie (najaar)
vs

ST RKO/Creil VR1

Veld
216 Vrouwen Zaterdag
vs

VWC 3

Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Kuinre 2

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

Nieuweschoot 2

Veld
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Lemmer 2

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Stadskanaal 2

vs
Veld
0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
vs

Kraggenburg FC 2

Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

Steenwijker Boys 4

Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Renado 4

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Joure SC 2

vs
Veld
0519 Mannen Zondag reserve
vs

MSC/Amslod 2

Veld
0519 Mannen Zondag reserve

Heerde 1

vs
Veld
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
vs

Ens 3

Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie

Haskerland 2

vs
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie

Tonego 1

vs
Zaal
1214 Mannen Zaal recreatie
vs

Futsal Buitenpost/The Point 1

Zaal
1211 Mannen Zaal

Boerakker 1

vs
Zaal
1101 Mannen Zaal (landelijk)

Emmeloord SC JO9-5

vs
Zaal
0275 Onder 9 competitie (najaar)
vs

SVN'69 JO13-1

Veld
0255 Onder 13 competitie (najaar)
vs

Willemsoord JO11-1

Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)

SJO RVC JO9-3

vs
Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Oranje Zwart JO9-1

vs
Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)

SVM JO11-2

vs
Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Balk JO11-1

vs
Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)

VENO JO9-1

vs
Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)
vs

Flevo Boys JO9-5

Veld
0275 Onder 9 competitie (najaar)
vs

Urk JO15-6

Veld
0245 Onder 15 competitie (najaar)
vs

CVVO JO13-2

Veld
0255 Onder 13 competitie (najaar)
vs

Flevo Boys JO11-6

Veld
0265 Onder 11 competitie (najaar)
vs

Flevo Boys JO13-3

Veld
B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poule

Emmeloord SC O21-1

vs
Veld
Beltona Beloften Competitie Voorronde
vs

Wolvega FC JO9-6G

Veld
B4400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 9 poule

Flevo Boys JO11-2

vs
Veld
B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule

Walde De VR1

vs
Veld
B2400 Vrouwen beker poule
vs

CVVO JO11-4

Veld
B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule

Weeknummer 38: 21 Sep, 2017